Slnečno, sem - tam vraždy (12)

seriál
Krimiseriál USA (2010). Bulvárny fotograf zachytí pred hotelom smrť šperkárky, ktorá bola milenkou senátora a kandidáta na guvernéra... Fotograf bulvárneho týždenníka Owen DeMarco zachytí pri hoteli, kde sledoval senátora Donalda Chapmana, smrť ženy. Šperkárku Chloe Perkinsovú otrávili kyanidom. Detektív Jim Longworth zistí, že obeť bola Chapmanovou milenkou. Chapman, ktorý je aj kandidátom na guvernéra Floridy, detektívovi tvrdí, že sa poznali tri mesiace a on chcel mimomanželský vzťah ukončiť. V tej chvíli sa aj uňho objavia príznaky otravy kyanidom a skončí v nemocnici. Jeho žena Stephanie tvrdí, že Chloe nepoznala. Je presvedčená, že manžel by ju pre kariéru neopustil. Z rozhovoru, ktorý si Chloe nahrala v mobilnom telefóne, je jasné, že Stephanie nielenže Chloe poznala, ale dokonca si s ňou dohodla schôdzku. Stephanie sa prizná, že Chloe ponúkla peniaze pre jej otca, ktorému nešli obchody, výmenou za to, že sa Chloe vzdá svojho milenca. Vyšetrovanie ukáže, že Chloe nemala žiadne peniaze na účte, ale nemala ani žiadne dlhy. Jej otec Bill však nedávno od nej dostal dvadsaťpäťtisíc dolárov a kúpil si za ne novú rybársku loď. Peniaze poslal Chloe bulvárny plátok, pre ktorý pracuje DeMarco... Úspešný a dôvtipný detektív Jim Longworth nedokáže potlačiť svoju vrodenú drzosť, a tak sa po nezhodách s nadriadeným radšej odsťahuje z Chicaga na slnečnú Floridu. Túži po pokojnej práci a hrejivých slnečných lúčoch, ale to si nemal vybrať štát s jedným z najvyšších počtov vrážd!
Réžia G. A. Randall
Hrajú M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez, U. Shelton, J. Wall, J. C. Lynch, A. Pivaronasová, M. Roark, J. Coulterová, A. Simpson
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Doktor Spánok

Horor USA/VB (2019).
film HBO 22:40

Zabijakov osobný strážca

film Dajto 20:15

Detektiv z Hongkongu

film Prima Cool 20:15

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 24.1. o 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 24.1. o 23:00

Hulk

film Markíza 22.1. o 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.