FBI (22/22)

seriál
Život je pre živých. Krimiseriál USA (2019). Oddelenie špeciálnych prípadov vyšetruje vraždu úspešného, rešpektovaného a oceňovaného agenta FBI. Špeciálni federálni agenti odhalia, že tento muž musel dlhodobo viesť dvojitý život. Maggie Bellová bojuje s morálnou dilemou - koľko detailov vyšetrovania má oznámiť jeho vdove, s ktorou sa aj osobne priatelí? Špeciálne oddelenie FBI vyšetruje únos a smrť svedkyne vraždy manžela agentky Maggie Bellovej. Svedkyňa, ktorá poznala pravdu o smrti manžela agentky Maggie Bellovej, spáchala samovraždu po tom, čo ju uniesli. Žena sa s Jasonom stretla krátko pred jeho smrťou. Vyšetrovanie dovedie tím špeciálnych agentov FBI k mexickému drogovému kartelu, ktorý vo veľkom štýle perie špinavé peniaze. Šéfka oddelenia Dana Mosierová riskuje svoju vlastnú kariéru, keď dovolí Maggie, aby na prípade pracovala. Neskôr Dana dospeje k závažnému rozhodnutiu... Akčný kriminálny seriál sleduje prácu členov newyorskej pobočky FBI. Špeciálni agenti Federálneho úradu pre vyšetrovanie musia dennodenne dokazovať svoj talent, intelekt, technické zručnosti a znalosť najnovších technológií, pretože vyšetrujú závažné a ostro sledované kriminálne prípady presahujúce hranice jedného štátu, napríklad terorizmus, organizovaný zločin či sprisahanie. Ich cieľ je jediný - udržať New York a Spojené štáty v bezpečí. Špeciálna agentka Maggie Bellová je empatická, inteligentná, precízna a otvorená novým názorom. Presťahovala sa do New Yorku, aby zabudla na súkromnú tragédiu a začala nový život. Špeciálny agent Omar Adom „OA“ Zidan pracoval dva roky v utajení ako agent protidrogového úradu DEA a po skončení misie sa musel stiahnuť. Ich najbližšími spolupracovníkmi sú analytička Kristen Chazalová, starší špeciálny agent Jubal Valentine a ich nadriadená, šéfka špeciálneho tímu FBI, Dana Mosierová.
Réžia J. de Segonzac, N. Rubiová
Hrajú M. Peregrymová, Z. Zaki, J. Sisto, S. Wardová, E. Noelová, J. Chen, A. De La Garzaová, J. Boyd, D. Hedlund, T. P. O’Neill
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Jack Reacher 2: Nevracaj sa

Akčný triler Čína/USA (2016).
film Dajto 20:15

Hora medzi nami

film JOJ 20:35

Pineapple Express

film HBO 23:45

Harry Potter a Ohnivá čaša

Dobrodružný film USA/VB (2005).
film Markíza 29.1. o 20:30

Muž v ohni

film Nova 31.1. o 22:15

Hulk

film Dajto 25.1. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.