Pravda alebo odvaha

film
Triler USA (2018). Hráte radi nevinnú hru Pravda alebo odvaha? Dajte pozor, s kým ju hráte, aby ste pritom neprišli o život. Nevinná hra Pravda alebo odvaha sa premení na smrteľnú hrozbu vo chvíli, keď niekto - alebo niečo - začne trestať tých, čo zaklamú alebo nesplnia úlohu. Onedlho totiž zomrú! Pravda alebo odvaha je pomerne nevinná hra, pri ktorej sa hráči rozhodujú, či pravdivo odpovedia na nejakú chúlostivú otázku, alebo splnia náročnú, nepríjemnú či ponižujúcu úlohu. Hra však prestane byť nevinná vo chvíli, keď v prípade prehry - po klamstve alebo nesplnení úlohy – hráči zomierajú. Študentka Olivia vyrazí s partiou priateľov na haloweensky víkend do Rosarita v Mexiku. Zoznámia sa s neznámym fešákom Carterom a v opustenom kláštore si zahrajú hru Pravda alebo odvaha. Po nečakane odhalenom tajomstve začne atmosféra hustnúť. Naozaj husto nastane vo chvíli, keď mladík prezradí, že ak by ich ku hre nenalákal, tak by zomrel. A zrejme nastal čas, že začnú zomierať oni, pretože ten, kto riadi túto smrtiacu verziu hry Pravda alebo odvaha, sa naozaj s ničím nekašle. Dalo by sa nad tým mávnuť rukou, kebyže po návrate domov Olívia a jej priatelia nenachádzali pripomienky hry na každom kroku. Esemesky, telefonáty, nápisy na stenách, otázky náhodných ľudí - všetci opakujú otázku: „Pravda alebo odvaha?“ A variant, že by odmietli, neprichádza do úvahy. Vo chvíli, keď to niekto z nich vyskúša, zomrie. Hráči sa strácajú, hra naberá na obrátkach a stupňuje svoju náročnosť. Ako zastaviť smrtiaci kolotoč, keď žiadne štandardné riešenie neexistuje?
Réžia J. Wadlow
Hrajú L. Haleová, T. Posey, V. Beaneová, S. Aliová, N. G. Funk, H. Szeto, L. Liboiron, S. Lerner, T. Choi, A. Perrineauová, G. Daniel
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 20:30

Van Helsing

film JOJ Plus 20:30

Jack Reacher

film Markíza 20:30

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 17.1. o 20:30

Avengers: Nekonečná vojna

film JOJ 15.1. o 20:35

Van Helsing

film JOJ Plus 17.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.