Veľká hra

film
Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní pre smotánku. Jej klientmi boli nielen hviezdy šoubiznisu, hollywoodski herci či rockové celebrity, ale aj najlepší pokroví hráči, vysokopostavení biznismeni a prominenti mafie. Molly Bloomovú kedysi poznal svet ako mladú talentovanú lyžiarku s olympijskými ambíciami. Športovú kariéru však vymenila za lukratívnejší biznis - hazardné hry. Niekoľko rokov prevádzkovala sieť tajných herní, v ktorých utrácali milióny dolárov slávni športovci, finanční magnáti či hollywoodska smotánka. Postupne sa jej klientela rozšírila o členov ruskej mafie a Molly sa ocitla v hľadáčiku tajných služieb. Po desiatich rokoch úspešného podnikania ju agenti FBI zatkli pre podozrenie z nelegálnych príjmov. Najala si právneho zástupcu, ktorému porozprávala svoj životný príbeh do najmenších detailov, aby očistila svoje meno a dokázala, že bulvárne médiá o nej nevedeli všetko.
Réžia A. Sorkin
Hrajú J. Chastainová, I. Elba, K. Costner, M. Cera, S. Islerová, Ch. O’Dowd, R. Skarstenová, G. Greene, C. Rankinová, B. Camp
Rok výroby 2017
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 20:30

Van Helsing

film JOJ Plus 20:30

Jack Reacher

film Markíza 20:30

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 17.1. o 20:30

Avengers: Nekonečná vojna

film JOJ 15.1. o 20:35

Van Helsing

film JOJ Plus 17.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.