Modrý kód (6)

seriál
Rande. Seriál ČR (2017-2020). Davida postihne silný atak z depresie a mal by zostať doma v posteli. Nikomu sa však nedovolá, a tak musí na urgent. Hlavná sestra Mery mu vynadá a Rasputin ho ukryje na operačnej sále. David Hofbauer skolabuje počas operácie. Pacientov stav sa zhorší a všetci si myslia, že David urobil chybu. Rasputin jeho meno očistí a ako prvý sa dozvie, čo sa mu vlastne prihodilo. Na urgent prichádza doktor Nývlt ako pacient a na prvý pohľad sa zamiluje do hlavnej sestry Mery. Lenže dostať Mery na rande nie je také jednoduché... Ste na urgentnom príjme, začína sa boj o život. Seriál z prostredia urgentného príjmu v nemocnici Rubava sleduje prípady inšpirované skutočnými osudmi pacientov, lekárov a zdravotníkov. Modrý kód sa vyhlasuje pri neštandardných situáciách, od náhleho ohrozenia pacienta na živote až po mimoriadnu udalosť, napríklad hromadné nešťastie, kedy musí byť v pohotovosti celé oddelenie a všetky zložky záchranného zboru. Seriál Modrý kód nás prenesie na urgentný príjem nemocnice, kde sa boj o život pacientov začína. Verne zobrazuje realitu lekárskeho prostredia, pretože na jeho príprave spolupracoval široký tím odborných poradcov z radov záchranárov a lekárov.
Réžia L. Kodad
Hrajú S. Laurinová, R. Zach, J. Štěpnička, S. Rašilov, D. Gránský, I. Chmela, S. Nováková, K. Brožová, E. Josefíková, M. Němec, O. Rychlý, M. Procházková, E. Burešová, F. Cíl, L. Zahradnická, S. Nováková, P. Děrgel, Š. Benoni, R. Skamene, D. Šinkorová, T. Měcháček
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zodiac

Dráma USA (2007).
film HBO 22:10

Stážista

film Nova 20:20

Týden podle Jaromíra Soukupa

zábava TV Barrandov 20:15

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 24.1. o 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 24.1. o 23:00

Hulk

film Markíza 22.1. o 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.