Prepadovka 2

film
Prepadovka 2 nadväzuje presne tam, kde nás zanechal dej predchádzajúceho filmu. Rama (Iko Uwais) je opäť nútený prijať rolu policajta v utajení, aby zabezpečil ochranu svojej žene a dieťaťu. Pracuje v protikorupčnej jednotke vedenej Bunawarom (Cok Simbara), jediným človekom, ktorému môže veriť. Rama dostáva špeciálne poverenie: musí sa infiltrovať do miestnej zločineckej skupiny mafiánskeho bossa Banguna (Tio Pakusadewo). Vrchol reťazca je ďaleko, krvavá púť za spravodlivosťou preto začína v base, kde hnije Bangunov syn Uco (Arifin Putra). Rama musí získať informácie, ktoré by nasmerovali policajné protikorupčné komando k Bangunovi. Po celý čas sa však snaží zakryť nebezpečnú túžbu po pomste a spravodlivosti, ktorá ho spaľuje zvnútra - a kvôli ktorej sa ako jeho misia, tak aj skupina organizovaného zločinu, postupne rúca.
Réžia G. Evans
Hrajú I. Uwais, T. Pakusadewo, A. Putra, O. Antara, A. Abbad
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Nejako sa to komplikuje

Komédia USA (2009). Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína. Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu…
film JOJ Plus 20:30

James Bond: Spectre

film HBO 20:00

Slečna slušňák

film Prima Cool 22:30

Haló, haló! (36/85)

Komediální seriál VB (1988). Kterak se zdravou kůží přežít válku.
seriál ČT 3 26.2. o 21:55

Haló, haló! (34/85)

seriál ČT 3 25.2. o 22:35

Zabijaci

film Dajto 25.2. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.