Interstellar

film
Píše sa rok 2061. Zem sužuje sucho a hladomor, dochádzajú základné potraviny a planéta čelí prudkým zmenám klímy. Ľudskej rase hrozí vyhynutie. Tomu by však mohol zabrániť záhadný objav v oblasti výskumu časopriestoru, vďaka ktorému má ľudstvo možno šancu na záchranu. Skupina vedcov sa musí vydať mimo našej slnečnej sústavy a pokúsiť sa nájsť pre ľudské pokolenie planétu, na ktorej bude môcť žiť. Posádka lode Endurance mieri do medzigalaktického neznáma, do miest, kam sa ešte nikto pred nimi nedostal. Pilota Coopa (Matthew McConaughey) čaká zásadné rozhodnutie - bude sa musieť rozhodnúť medzi tým, či ešte uvidí svoje deti, alebo sa pokúsi zachrániť budúcnosť ľudstva.
Réžia Ch. Nolan
Hrajú M. McConaughey, A. Hathawayová, M. Damon, J. Chastainová, M. Foyová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené kráľovstvo, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Nejako sa to komplikuje

Komédia USA (2009). Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína. Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu…
film JOJ Plus 20:30

James Bond: Spectre

film HBO 20:00

Slečna slušňák

film Prima Cool 22:30

Haló, haló! (36/85)

Komediální seriál VB (1988). Kterak se zdravou kůží přežít válku.
seriál ČT 3 26.2. o 21:55

Haló, haló! (34/85)

seriál ČT 3 25.2. o 22:35

Zabijaci

film Dajto 25.2. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.