Jack Reacher 2: Nevracaj sa

film
Jack Reacher (Tom Cruise) najradšej pracuje tam, kde by bol oficiálny postup príliš zdĺhavý. Ako bývalý major vojenskej polície má rád zločiny s armádnou príchuťou a úplne najradšej práve tie, ktoré na prvý pohľad nedávajú zmysel. Ako napríklad obvinenia veliteľky Susan Turnerovej (Cobie Smulders) zo špionáže. Krásku s doteraz nepoškvrnenou povesťou, okolo ktorej začali náhle v podozrivom tempe umierať ľudia, chcel pôvodne pozvať na večeru. Teraz ju musí vytiahnuť z basy, aby pomohol dokázať jej nevinu. Niekomu sa to samozrejme nepáči, a ten niekto bude chcieť Reacherovi poriadne klepnúť po prstoch. Neváha pritom využiť aj tie najodpornejšie prostriedky, ako je likvidácia Reacherovej dcéry, o ktorej existencii on sám doteraz nemal tušenie. Tu ide totiž o veľa.
Réžia E. Zwick
Hrajú T. Cruise, C. Smuldersová, A. Hodge, D. Yaroshová, P. Heusinger
Rok výroby 2016
Krajina Čína, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Nejako sa to komplikuje

Komédia USA (2009). Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína. Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu…
film JOJ Plus 20:30

James Bond: Spectre

film HBO 20:00

Slečna slušňák

film Prima Cool 22:30

Haló, haló! (36/85)

Komediální seriál VB (1988). Kterak se zdravou kůží přežít válku.
seriál ČT 3 26.2. o 21:55

Haló, haló! (34/85)

seriál ČT 3 25.2. o 22:35

Zabijaci

film Dajto 25.2. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.