Králíček Jojo

film
Režisér Taika Waititi (THOR: RAGNAROK) natočil příběh z druhé světové války se svým osobitým stylem humoru. Zlom v životě osamělého německého kluka Joja (Roman Griffin Davis) nastane v okamžiku, kdy zjistí, že jeho maminka (Scarlett Johanssonová) ukrývá v podkroví židovskou dívku (Thomasin McKenzieová). Od té chvíle musí malý Jojo, kterému v různých životních situacích pomáhá jeho imaginární přítel, tak trochu nablblý Adolf Hitler (Taika Waititi), čelit svému vlastnímu zaslepenému nacismu.
Réžia T. Waititi
Hrajú R. G. Davis, T. McKenzieová, S. Johanssonová, T. Waititi, S. Rockwell
Rok výroby 2019
Krajina Česko, Spojené štáty, Nový Zéland

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Horná Dolná

XII. 1 - Klebety Jedného rána sa Ďuro zobudí doma po opici s boľavým zadkom a nič si nepamätá. Do klebiet sa zakrátko dostane Erika.
seriál Markíza 20:30

S tvárou anjela

film JOJ Plus 23:05

Ona

film HBO 3 22:45

Ten dvanásty

Triler Nór. (2017). Posledný muž z jednotky musí bojovať o vlastné prežitie. Bolo ich dvanásť sabotérov. Nacisti zabili jedenásť z nich. Toto je skutočný príbeh muža, čo prežil. Z dvanásťčlenného…
film JOJ Plus 2.3. o 20:30

Krvavý diamant

film Dajto 7.3. o 20:15

Pomaľované vtáča

film ČT 1 6.3. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.