Drzá Jordan II (1/22)

seriál
Tri tisíce míľ od Bostonu pokračuje Jordan Cavanaughová (JILL HENNESSYOVÁ) s detektívom Woodym Hoytom (JERRY O’CONNELL) v hľadaní muža, ktorý jej sľúbil odovzdať informácie o vražde jej matky. Mladá súdna lekárka chce konečne poznať pravdu, aby mohla zahnať démonov, ktoré ju prenasledujú od tragickej matkinej smrti. Doktor Garret Macy (MIGUEL FERRER) sa snaží zastaviť brutálneho sériového vraha, ktorý vyčíňa v bostonských uliciach, a pritom musí odhadnúť, čo všetko vie nová kolegyňa na jeho oddelení, doktorka Elaine Duchampsová (TORRAINE TOUSSAINTOVÁ). Nová lekárka sa vyhýba politickému besneniu okolo prípadu a súčasne chráni svojho priateľa, prokurátora Jacka Olsona (WILLIAM RUSS). Jordanin otec Max Cavanaugh (KEN HOWARD) má problémy so zákonom a čelí obvineniu, ktoré súvisí s jeho podielom na nedávno obnovenom prípade Edwarda Reddinga (JACK LAUFER).
Réžia A. Arkush a ďalší
Hrajú J. Henessyová, M. Ferrer, R. Kapoor, S. Valentine, K. Hahnová, J. O’Connell, K. Howard
Rok výroby 2002
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Cesta naděje

Válečné drama Austr./USA (2014). Connor hledá v australské poušti vodu. Má na to zvláštní schopnost, a tak není divu, že jí záhy nalezne a v tomto místě založí farmu, kde žije se ženou a třemi…
film Nova Cinema 20:00

Taggart: Zopár bastardov

seriál ČT 1 23:00

Tvář teroru

film Nova Cinema 22:10

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sci-fi film USA (2005). Temná strana síly je na vzestupu. Záludný Darth Sidious láká Anakina Skywalkera, aby vstoupil do řádu Sithů a zradil své spolubojovníky.
film Prima Cool 20.10. o 20:00

Temný rytíř

film Nova Cinema 21.10. o 20:00

Hannibal

film Nova 18.10. o 22:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email