Tri sestry (64/123)

seriál
64 Mariano zúri a povie Facundovi, že sa jeho syn bude musieť zodpovedať za škodu, ktorú spôsobil jeho neteri, keď zmizol ako zbabelec. Ernestina povie Marianovi, že to nie je ten správny čas. Facundo jej povie, že súdia Marcela bez toho, aby vedeli, čo sa naozaj stalo, že všetko má svoje vysvetlenie, a jeho syn potrebuje podporu a pochopenie od všetkých. Iňaki zaplatí veľký obnos peňazí za informácie o výlete Any Leticie do Costa Paraiso. Facundo povie Ramirovi, že Remedios a ľudia v penzióne nemajú na Marcela dobrý vplyv a Remedios ho brzdí v tom, aby si spomenul na svoj život, len aby ho mala pre seba. Ramiro mu povie, že Remedios ho má rada a stará sa o neho iba ako matka a okrem toho, Marcelo miluje Anu Luciu a to je dôvod, prečo požiadal o rozvod s Anou Leticiou. Facundo mu v hneve hovorí, že ak je skutočne dobrý priateľ Marcela, musí mu pomôcť presvedčiť ho, že je chyba opustiť svoju ženu, v opačnom prípade ho bude považovať za nepriateľa a povie mu, že nikto z penziónu neuvidí jeho syna. Tadeo je prekvapený, keď vidí Iňakiho, ako dobre žije. Povie mu, že predal jeden z orgánov žene, ktorá mu dala život a potrebovala zachrániť svojho syna. Žalostne mu povie, že keď Daniel zomrel, jeho matka na neho kričala, že ním opovrhuje. Ramiro povie Ane Lucii, že Marcelo bude v poriadku, ale nemal by ísť do nemocnice, lebo je tam jeho žena. Ana Lucia má zlomené srdce a povie Remedios, že Santiago je so svojou ženou. Ana Leticia pokrytecky prosí Marcela, aby jej dal šancu ukázať mu, že ho stále miluje a zachrániť ich manželstvo.
Hrajú A. Boyerová, S. Rulli, D. Zepeda, R. Fumazoni, B. Guerraová, S. Dosamantesová
Rok výroby 2016
Krajina Mexiko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Nejako sa to komplikuje

Komédia USA (2009). Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína. Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu…
film JOJ Plus 20:30

James Bond: Spectre

film HBO 20:00

Slečna slušňák

film Prima Cool 22:30

Haló, haló! (36/85)

Komediální seriál VB (1988). Kterak se zdravou kůží přežít válku.
seriál ČT 3 26.2. o 21:55

Haló, haló! (34/85)

seriál ČT 3 25.2. o 22:35

Zabijaci

film Dajto 25.2. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.