Monk VI (11/16)

seriál
VI. 11 - Pán Monk vstupuje do sekty Monk sa ujíma prípadu zavraždeného dievčaťa Amandy Clarkovej. Tom Donovan, muž, ktorý ju našiel, hovorí, že videl, ako Amandu ubodala skupina vrahov. Keď si Donovana všimli, ušli v striebornej dodávke. Dobodané dievča malo do hrude vyrezaný symbol Slnka. Donovan ju viezol do nemocnice a počul, ako hovorí: "On ma našiel. Otec ma našiel." Potom zomrela. Amanda pred rokom opustila sektu Súrodenci Slnka, a trpela obavou, že Otec, vodca sekty, sa jej pomstí. Zmenila si meno a skrývala sa. Donovan identifikoval Otca, bývalého predavača ojazdených áut Ralpha Robertsa, ale nie je proti nemu dosť dôkazov.
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Horná Dolná

XII. 1 - Klebety Jedného rána sa Ďuro zobudí doma po opici s boľavým zadkom a nič si nepamätá. Do klebiet sa zakrátko dostane Erika.
seriál Markíza 20:30

S tvárou anjela

film JOJ Plus 23:05

Ona

film HBO 3 22:45

Ten dvanásty

Triler Nór. (2017). Posledný muž z jednotky musí bojovať o vlastné prežitie. Bolo ich dvanásť sabotérov. Nacisti zabili jedenásť z nich. Toto je skutočný príbeh muža, čo prežil. Z dvanásťčlenného…
film JOJ Plus 2.3. o 20:30

Krvavý diamant

film Dajto 7.3. o 20:15

Pomaľované vtáča

film ČT 1 6.3. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.