Mŕtvy bod III (22/22)

seriál
III. 22/22 Z obdržaného videa tím FBI zistí, že sa Roman zdržiava v Kapskom Meste. Zapatová opúšťa aj FBI a ukončuje svoj vzťah s Readeom. Roman medzitým unesie Crawforda a dovezie ho do sirotinca, kde ako dieťa musel s Jane žiť. Vychádza najavo, že sirotinec zriadil Crawford ako zdroj vojakov svojej budúcej súkromnej armády. Roman sa stretáva s Blake, ktorá už vie, akú hru s ňou hral, a postrelí ho. Roman z posledných síl zavolá neznámemu človeku a odovzdá mu akési inštrukcie. Onedlho sa objaví Jane, brat jej pred svojou smrťou odovzdá náhrdelník s novou zvláštnou informáciou, ktorá odkazuje na ďalšie tetovanie. Blake stihne utiecť a sprevádza ju pri tom Zapatová. Jane skončí s halucináciami v nemocnici, kde sa preberie a cíti sa ako Remi. Aj keď sa dozvedá, že si ako Jane vzala Wellera, je teraz rozhodnutá zničiť FBI.
Hrajú S. Stapleton, J. Alexanderová, R. Brown
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Nejako sa to komplikuje

Komédia USA (2009). Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína. Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu…
film JOJ Plus 20:30

James Bond: Spectre

film HBO 20:00

Slečna slušňák

film Prima Cool 22:30

Haló, haló! (36/85)

Komediální seriál VB (1988). Kterak se zdravou kůží přežít válku.
seriál ČT 3 26.2. o 21:55

Haló, haló! (34/85)

seriál ČT 3 25.2. o 22:35

Zabijaci

film Dajto 25.2. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.