Ohnivý kuře II (10)

seriál
Katastr lží. Seriál ČR (2017). Hrubešová Verune prezradí, že má podľa nej Šafář milenku. Veruna tomu ale neverí. Zúfalá Hrubešová nevie, čo má robiť, aby Verune pomohla. Na obzore sa ale objaví nečakaný spojenec. Macátko, ktorý by zas rád videl Buráka s Verunou. Do Janovych Lázní prichádza nová postava - Johanin mladší brat Jiří. Nevyšiel mu kšeft a nevie, čo má robiť. Johana mu zariadi izbu v Grande, kým sa porozhliadne po novej práci. Ale Jiří sa namiesto novej práce pozerá po niečom úplne inom. Po Kláre. Štamgasti sa snažia Kateřine navrhnúť svoje nápady na novú knihu, ktorú by s nimi napríklad mohla napísať. Kateřina ich ale odmieta, podľa nej ich nápady nie sú veľmi zaujímavé. Jarda tak má razom v štamgastoch spojenca proti Kateřine.
Réžia M. Kopp
Hrajú J. Dolanský, J. Prachař, K. Leichtová, L. Polišenská, M. Suchánek, N. Lichý, I. Janžurová, V. Cibulková, J. Hána, K. Frejová, M. Novotný, V. A. Doan a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Horná Dolná

XII. 1 - Klebety Jedného rána sa Ďuro zobudí doma po opici s boľavým zadkom a nič si nepamätá. Do klebiet sa zakrátko dostane Erika.
seriál Markíza 20:30

S tvárou anjela

film JOJ Plus 23:05

Ona

film HBO 3 22:45

Ten dvanásty

Triler Nór. (2017). Posledný muž z jednotky musí bojovať o vlastné prežitie. Bolo ich dvanásť sabotérov. Nacisti zabili jedenásť z nich. Toto je skutočný príbeh muža, čo prežil. Z dvanásťčlenného…
film JOJ Plus 2.3. o 20:30

Krvavý diamant

film Dajto 7.3. o 20:15

Pomaľované vtáča

film ČT 1 6.3. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.