Dr. House VIII (13)

seriál
Pán domu. Seriál USA (2012). Do nemocnice privezú muža, ktorý sa živí ako motivačný rečník a na jednom zo svojich vystúpení skolaboval. Zistí sa, že muž má následkom dávnej bitky poškodené semenníky, a tiež nízku hladinu testosterónu. Nie je to ale jediný zdravotný problém, ktorý je potrebné liečiť. K Houseovi sa vráti manželka Dominika, ktorú si kedysi vzal kvôli zelenej karte, a prosí ho, aby sa spolu pripravili na pohovor s imigračným úradníkom. House sa dôkladne pripravuje a zapojí do toho celý svoj tím. Všetko prebieha podľa plánu, ale len do chvíle, keď sa Wilson rozhodne, že Houseovi trocha "pomôže". Vzápätí hrozí Dominike deportácia z krajiny a Houseovi návrat do väzenia. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia C. Bucksey
Hrajú H. Laurie, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, L. Edelsteinová, J. Morrisonová, P. Jacobson, O. Annableová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Horná Dolná

XII. 1 - Klebety Jedného rána sa Ďuro zobudí doma po opici s boľavým zadkom a nič si nepamätá. Do klebiet sa zakrátko dostane Erika.
seriál Markíza 20:30

S tvárou anjela

film JOJ Plus 23:05

Ona

film HBO 3 22:45

Ten dvanásty

Triler Nór. (2017). Posledný muž z jednotky musí bojovať o vlastné prežitie. Bolo ich dvanásť sabotérov. Nacisti zabili jedenásť z nich. Toto je skutočný príbeh muža, čo prežil. Z dvanásťčlenného…
film JOJ Plus 2.3. o 20:30

Krvavý diamant

film Dajto 7.3. o 20:15

Pomaľované vtáča

film ČT 1 6.3. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.