Vražedné Miami (15/22)

seriál
Arterioskleróza a alabamský podfuk. Krimiseriál USA (2016). Na výročnom zasadnutí súdnych lekárov zavraždia jedného z patológov presne podľa dômyselnej metódy, ktorú Rosewood opísal v svojej prednáške. Rossie sa cíti byť za smrť kolegu zodpovedný, keďže vrahovi, ktorý sedel v publiku, dal podrobný návod na dokonalý zločin. Preto požiada detektívov, aby mu pomohli s tajným vyšetrovaním. Doktor Beaumont Rosewood Jr. prednáša na výročnom zasadnutí súdnych lekárov v letnom rezorte. Ďalší deň ráno nájdu jedného z patológov mŕtveho v hotelovej izbe, zrejme dostal infarkt. Rosewood je presvedčený, že ide o vraždu, pretože na svojej prednáške rozprával o dômyselnej metóde, ako možno zabiť človeka, aby jeho smrť vyzerala ako dôsledok infarktu. Rosewood si vyčíta, že dal vrahovi presný návod na vraždu, a zavolá Villovej. Tá do rezortu príde aj s kapitánom Hornstockom a jeho priateľom Floydom a pustia sa do tajného vyšetrovania. Posledný, kto z izby obete vyšiel, bola spoločníčka, a tá pánom prezradí, že zavraždený patológ neznášal Kipleyho Reeda, svojho podriadeného, ktorý túžil po jeho mieste. Kipley Reed je tu so svojou manželkou Casey, a tak s nimi Villová spolu s Rosewoodom povečerajú, kým sa Hornstock s Floydom tajne vkradnú do ich izby... Brilantný súkromný patológ dr. Rosewood dobrovoľne pomáha policajným detektívom riešiť prípady vrážd v Miami.
Réžia D. Crabtree
Hrajú M. Chestnut, J. L. Ortizová, G. Dennisová, A. Konkleová, L. Toussaintová, A. M. Hall
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Horná Dolná

XII. 1 - Klebety Jedného rána sa Ďuro zobudí doma po opici s boľavým zadkom a nič si nepamätá. Do klebiet sa zakrátko dostane Erika.
seriál Markíza 20:30

S tvárou anjela

film JOJ Plus 23:05

Ona

film HBO 3 22:45

Ten dvanásty

Triler Nór. (2017). Posledný muž z jednotky musí bojovať o vlastné prežitie. Bolo ich dvanásť sabotérov. Nacisti zabili jedenásť z nich. Toto je skutočný príbeh muža, čo prežil. Z dvanásťčlenného…
film JOJ Plus 2.3. o 20:30

Krvavý diamant

film Dajto 7.3. o 20:15

Pomaľované vtáča

film ČT 1 6.3. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.