Šofér

film
Krimikomédia USA (2014). Pripútajte sa, začína sa jazda vášho života, ktorú nesmiete premeškať. Čaká vás divoká noc v Los Angeles plná dobrodružstiev, sexu a nebezpečenstva. Kevin je rodený smoliar, nedarí sa mu v hazardných hrách ani v zamestnaní. Chcel byť hercom, ale namiesto toho šoféruje limuzínu v Los Angeles. Osud mu nebol nikdy naklonený, až kým nestretol výnimočného klienta, bláznivého miliardára Rogera Karosa, ktorý mu zmenil život za jedinú noc. Kevin Stretch je vodič hollywoodskej limuzíny a smoliar s temnou minulosťou, ktorý prehral veľké sumy v stávkach a dlhuje svojmu bookmakerovi. Keď sa mu ozve nebezpečný gangster a chce, aby mu okamžite vrátil požičané peniaze, Kevin v nádeji na slušnú odmenu vezme prácu, ktorú mu ponúkne nový klient – miliardár Roger Karos. Výstrelky výstredného klienta však čoskoro vyústia v divokú noc plnú dobrodružstiev, sexu a nebezpečenstva, po ktorej je jasné, že s vrátením dlžnej sumy gangstrovi to už nebude také jednoduché. Túto zákazku nemal nikdy vziať!
Réžia J. Carnahan
Hrajú P. Wilson, Ch. Pine, J. Albaová, E. Helms, J. B. Dale, B. Deckerová, R. Liotta, D. Hasselhoff, J. Barbosaová, K. Bigley
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Horná Dolná

XII. 1 - Klebety Jedného rána sa Ďuro zobudí doma po opici s boľavým zadkom a nič si nepamätá. Do klebiet sa zakrátko dostane Erika.
seriál Markíza 20:30

S tvárou anjela

film JOJ Plus 23:05

Ona

film HBO 3 22:45

Ten dvanásty

Triler Nór. (2017). Posledný muž z jednotky musí bojovať o vlastné prežitie. Bolo ich dvanásť sabotérov. Nacisti zabili jedenásť z nich. Toto je skutočný príbeh muža, čo prežil. Z dvanásťčlenného…
film JOJ Plus 2.3. o 20:30

Krvavý diamant

film Dajto 7.3. o 20:15

Pomaľované vtáča

film ČT 1 6.3. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.