Nejako sa to komplikuje

film
Komédia USA (2009). Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína. Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu reštauráciu a priateľský vzťah s bývalým manželom Jakom, ktorému už odpustila, že ju pred desiatimi rokmi podvádzal s výrazne mladšou sexi ženou, a tú si hneď po rozvode zobral za manželku. Pri príležitosti synovej promócie si ex-manželia spolu vyšli na nevinnú večeru, ktorá sa však po niekoľkých litroch vína a krásnych spomienkach na dávne spolužitie zmenila na vášnivý sex. A tak Jane so svojím exmanželom podviedla jeho terajšiu manželku, s ktorou ju podvádzal on, keď boli ešte manželia. Nejako sa to komplikuje? O Jane má záujem aj bytový architekt Adam, ktorý si neuvedomuje, že sa ocitol uprostred veľmi bizarného ľúbostného trojuholníka. Ktorého z mužov si Jane vyberie? A čo na to jej deti?
Réžia N. Meyersová
Hrajú M. Streepová, A. Baldwin, S. Martin, J. Krasinski, L. Bellová, H. Parrish, Z. Kazanová, R. Wilsonová, D. Sabara, C. Fitzgeraldová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Podfukár

Triler USA (2014).
film Dajto 20:30

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:10

Příběh Alvina Straighta

film Nova Cinema 20:00

Pán prsteňov: Návrat kráľa

Dobrodružný fantazijný film USA (2003).
film HBO 21.4. o 20:00

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 24.4. o 22:00

Firma

film Nova Cinema 20.4. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.