Sestřičky (44)

seriál
Martina čeká první den v nové práci. Mery a David se hned po ránu chytnou, protože David nepracuje tak, jak by měl. Dany nechce jít na sraz se spolužáky, Barča a Katka mu ale nedovolí, aby se z toho zase vykroutil. Žák se potřebuje poradit s Míšou ohledně výchovy malého Vikouše. Zuzaně se snad podaří zařídit, aby se případ Vlčkové nedostal k soudu. A Špalek byl suspendován a varuje Naďu, aby teď byla opatrná.
Réžia V. Moravec
Hrajú A. Gondíková, S. Laurinová, D. Kolářová, M. Němec, N. Halouzková, J. Nedbal, K. Frejová, R. Zach, P. Vaněk, S. Nováková, O. Rychlý, I. Chmela, S. Rašilov
Rok výroby 2020
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Horná Dolná

XII. 1 - Klebety Jedného rána sa Ďuro zobudí doma po opici s boľavým zadkom a nič si nepamätá. Do klebiet sa zakrátko dostane Erika.
seriál Markíza 20:30

S tvárou anjela

film JOJ Plus 23:05

Ona

film HBO 3 22:45

Ten dvanásty

Triler Nór. (2017). Posledný muž z jednotky musí bojovať o vlastné prežitie. Bolo ich dvanásť sabotérov. Nacisti zabili jedenásť z nich. Toto je skutočný príbeh muža, čo prežil. Z dvanásťčlenného…
film JOJ Plus 2.3. o 20:30

Krvavý diamant

film Dajto 7.3. o 20:15

Pomaľované vtáča

film ČT 1 6.3. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.