Modrý kód (41)

seriál
Veľký formát. Seriál ČR (2017-2020). 13-ročná dievčina ostala sama s ťažko zranenou matkou v požičanej chate niekde v lesoch blízko Rubavy. Podarí sa jej dovolať na urgent, ale nedokáže určiť miesto, kde sa nachádza. Musí jej preto pomôcť celkom sama, len podľa telefonických pokynov a navigácie lekárov. Zdá sa, že stav pacientky je tak vážny, že ak dievča nevykoná veľmi zložitý zákrok absolútne presne, jej mama umrie. Z Anglicka sa vracia primár Bojan, ktorý musí riešiť rodinnú tragédiu. Ste na urgentnom príjme, začína sa boj o život. Seriál z prostredia urgentného príjmu v nemocnici Rubava sleduje prípady inšpirované skutočnými osudmi pacientov, lekárov a zdravotníkov. Modrý kód sa vyhlasuje pri neštandardných situáciách, od náhleho ohrozenia pacienta na živote až po mimoriadnu udalosť, napríklad hromadné nešťastie, kedy musí byť v pohotovosti celé oddelenie a všetky zložky záchranného zboru. Seriál Modrý kód nás prenesie na urgentný príjem nemocnice, kde sa boj o život pacientov začína. Verne zobrazuje realitu lekárskeho prostredia, pretože na jeho príprave spolupracoval široký tím odborných poradcov z radov záchranárov a lekárov.
Réžia L. Kodad
Hrajú S. Laurinová, R. Zach, J. Štěpnička, I. Chmela, M. Němec, E. Josefíková, O. Rychlý, S. Nováková, K. Brožová, M. Procházková, E. Burešová, F. Cíl, L. Zahradnická, P. Děrgel, Š. Benoni, R. Skamene
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Podfukár

Triler USA (2014).
film Dajto 20:30

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:10

Příběh Alvina Straighta

film Nova Cinema 20:00

Pán prsteňov: Návrat kráľa

Dobrodružný fantazijný film USA (2003).
film HBO 21.4. o 20:00

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 24.4. o 22:00

Firma

film Nova Cinema 20.4. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.