Tri sestry (76/123)

seriál
76 Rodrigo povie Marianovi, že mu Ramiro rozprával veľa o Ane Laure, a že ju hlboko miluje. Povie mu, že vie, že nesúhlasil s týmto vzťahom a aj keď pozná Ramira len krátko, je si istý, že je to skvelý človek a jeho jediným prianím je urobiť Anu Lauru šťastnou. Mariano to vie a uznáva, že urobil veľa zlých rozhodnutí. Santiago hovorí Remedios, že nevie, kedy ju uvidí znovu, ale že by nemala zabudnúť, že ju má rád. Ramiro povie Ane Lucii, že mu je ľúto, ako sa dozvedela o tom, že sa Santiago rozhodol vrátiť k svojej žene. Povie jej, že kvôli tomu rozhodnutiu trpí, pretože miluje ju a sľúbil, že ju neuvidí, kým je so svojou ženou. Ana Lucia mu v slzách povie, že ho určite poslal, aby ju upokojil a nerobila mu problémy. Povie mu, aby odkázal Santiagovi, že ak nepríde on za ňou, príde ona za ním a bude musieť povedať pred svojou ženou, že k nej nič necíti (Ane Lucii). Evaristo povie Edmundovi, že potrebuje dostať nadáciu Alvarez Del Castillo do straty a dosiahnuť aby skrachovala. Inaki dohodne stretnutie Santiaga a Any Lucie. Ona mu povie, že ju ničí jeho rozhodnutie. Santiago jej povie, že ju nechce zraniť, ale nemôže ju žiadať, aby na neho čakala, a že si musí dať šancu skúsiť zachrániť svoje manželstvo. Ana Lucia mu cez slzy povie, že keď ho išla pozrieť do nemocnice, prisahal, že sa k nej vráti. Hovorí jej, že nečaká, že to pochopí, ale že miluje ju ako Santiago, ale ako Marcelo stále miluje svoju ženu. Ramiro je prekvapený, keď sa ho Ana Leticia spýta, ako našiel náramok Any Lucie. Ana Lucia sa pokúsi zviesť Santiaga.
Hrajú A. Boyerová, S. Rulli, D. Zepeda, R. Fumazoni, B. Guerraová, S. Dosamantesová
Rok výroby 2016
Krajina Mexiko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 21:50

Na odstrel

film JOJ Plus 22:40

Stíhači Red Tails

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Smaugova pustatina

Dobrodružný film USA (2013). Druhá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena "Hobit alebo Cesta tam a zase späť" režiséra Petera Jacksona, držiteľa ceny Academy Award - Oscara a tvorcu…
film JOJ Plus 15.4. o 20:30

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 18.4. o 20:00

Krstný otec II

film Jednotka 16.4. o 22:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.