Tri sestry (77/123)

seriál
77 Ana Leticia sa ironicky pýta Ramira, či je zázrak, že jej stará mama a sestra dúfali, že Ana Lucia žije. Ramiro odpovie, že všetko nasvedčovalo tomu, že jej sestra žije. Ana Leticia predstiera, že zúri. Ramiro jej povie, že si uvedomuje, že nie je vôbec spokojná s novinkami. Ana Leticia hovorí, že je pre ňu ťažké prijať, že jej sestra žije. Chana prezradí Evaristovi, že Ernestina prišla za ňou. Po milovaní povie Santiago Ane Lucii, že pre nich bude najlepšie, keď sa už znovu nestretnú a že si nezaslúži takýto osud. Ana Lucia povie, že ho miluje a bude o neho ďalej bojovať. Ramiro povie Ane Leticii, že Evaristo je Ginin starý otec a nedá sa mu veriť, a že veľmi dobre vie, že Ana Lucia žije a urobí všetko, aby jej zabránil vrátiť sa k svojej rodine a že bol tiež prvý, kto mu povedal, že Marcelo žije. Ana Leticia zúri a nemôže uveriť, že Evaristo jej celý čas klamal. Inaki cynicky povie Ane Leticii, že ju varoval, že jej pokus zachrániť manželstvo nebude fungovať, a že Marcelo spal jednu noc s ňou a hneď ako mal šancu, odišiel hľadal svoju milenku. Ana Lucia povie Santiagovi, že zoberie jeho obrúčku a odnesie ju jeho žene. Hovorí mu, že Santiago je láskou jej života, a že ho nemôže nechať odísť. Ana Lucia zistí, že meno jeho ženy je Ana Leticia.
Hrajú A. Boyerová, S. Rulli, D. Zepeda, R. Fumazoni, B. Guerraová, S. Dosamantesová
Rok výroby 2016
Krajina Mexiko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Firma

Thriller USA (1993). Mladého právníka místo perspektivy v zavedené firmě čeká smrtelně nebezpečná past. Najednou po něm jdou zločinci i FBI a on musí rychle vymyslet jak z toho ven...
film Nova Cinema 20:00

Doktor Spánok

film HBO 21:50

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 23:00

Pán prsteňov: Návrat kráľa

Dobrodružný fantazijný film USA (2003).
film HBO 24.4. o 22:00

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 21.4. o 20:00

Firma

film Nova Cinema 20.4. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.