Teória veľkého tresku III

seriál
III. 7 Penny, bez Leonardovho vedomia, dovolila svojmu kamarátovi, aby u nej prespal, kým bude v meste. Leonarda to naštve, Penny ale nehodlá ustúpiť. Myslí si, že Leonard o tom nemá právo rozhodovať, a tak sa pohádajú. Ich hádky ťažko znáša Sheldon, pretože mu to vyvoláva spomienky na detstvo. III. 8 Leonard, Howard a Raj sa vydávajú do púšte pozorovať hviezdy. Penny sa stane nehoda a Sheldon je jediný na koho sa môže obrátiť. III. 9 Kripke si vystrelí zo Sheldona, keď má hovoriť v rádiu. Sheldon sa mu rozhodne pomstiť. Howard ide na tretie rande s Bernadette a tá sa ho opýta, ako vidí ich vzťah. Zaskočený Howard jej povie, že si to musí premyslieť a potom sa týždeň neozve, pretože si myslí, že nie je tá pravá. K nemu predsa patrí niekto ako Megan Fox! III. 10 Bernadette sa pýta Leonarda na jeho prácu a ten ju potešený pozve, aby sa prišla pozrieť na jeho experiment. Penny si uvedomí, že je jediná, kto fyzike nerozumie a preto nikdy nepochopí Leonardovu prácu. Poprosí preto Sheldona, aby ju trochu zasvätil do sveta fyziky. Sheldon to pojme ako malý experiment, niečo ako keď sa gorila Koko učila rozprávať.
Hrajú J. Galecki, J. Parsons, K. Cuocová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 21:50

Na odstrel

film JOJ Plus 22:40

Stíhači Red Tails

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Smaugova pustatina

Dobrodružný film USA (2013). Druhá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena "Hobit alebo Cesta tam a zase späť" režiséra Petera Jacksona, držiteľa ceny Academy Award - Oscara a tvorcu…
film JOJ Plus 15.4. o 20:30

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 18.4. o 20:00

Krstný otec II

film Jednotka 16.4. o 22:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.