Vražedné Miami (21/22)

seriál
Detektívi musia nájsť muža vydávajúceho sa za milionára, ktorého predtým zavraždil. Veľmi zámožný muž Calvin Spitz je nezvestný a jeho psychologička, doktorka Aubrey Josephová, požiada Rosewooda o pomoc. Muža nájdu mŕtveho na prasacej farme, kde ho obžierali ošípané. Mŕtvola je stará niekoľko dní, ale Calvin si ráno v banke vybral z účtu dva milióny dolárov. Je zrejmé, že niekto mu ukradol identitu. Odrezal mu pokožku s vlasmi aj ruku, aby mal jeho odtlačky a mohol sa za neho vydávať. Villová s Rosewoodom nájdu aj Spitzovo dvojča, ale má alibi. A tak neznámy psychopat, ktorý sa vydáva za Calvina Spitza, naďalej obchádza jeho známych a rodinných príslušníkov. Zabije aj psychológa, ktorý mal ordináciu oproti doktorke Josephovej, a tušil, že páchateľom je jeden z jeho pacientov. Psychopat odpočúval rozhovory Aubrey s Calvinom, a potom sa za neho začal vydávať. Policajti ho musia dopadnúť skôr, než zabije ďalšieho človeka. Rosewood s Ericou majú skvelý vzťah, ale keď si Erica uvedomí, že on miluje Villovú, tak sa s ním rozlúči.
Réžia J. Roday
Hrajú M. Chestnut, J. L. Ortizová, G. Dennisová, A. Konkleová, L. Toussaintová, A. M. Hall
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 21:50

Na odstrel

film JOJ Plus 22:40

Stíhači Red Tails

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Smaugova pustatina

Dobrodružný film USA (2013). Druhá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena "Hobit alebo Cesta tam a zase späť" režiséra Petera Jacksona, držiteľa ceny Academy Award - Oscara a tvorcu…
film JOJ Plus 15.4. o 20:30

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 18.4. o 20:00

Krstný otec II

film Jednotka 16.4. o 22:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.