Tri sestry (121/123)

seriál
121 Keďže Marcelo musí byť urgentne prijatý do nemocnice, Ana Lucia ide s ním a Maribel ju nahradí v tanečnom vystúpení, pri ktorom padne z výšky, čo nafingovala Ana Leticia, ktorá chcela, aby Ana Lucia zomrela. Ana Laura zistí, že Valentin iba predstieral, že je dobrý človek, ale v skutočnosti je hladný po pomste a vrah, ktorý ju chcel zabiť, pretože uprednostnila lásku Ramira. Ana Lucia povie Remedios, že Marcelo nie je taký zlý, pretože trpel odkedy bol dieťa. Remedios odpovie, že Santiago chce mať Marcelov život a jeden z nich musí zomrieť. Valentin sa vyhráža Ane Laure, že zabije Ramira, ak nenapíše list na rozlúčku. Ana Laura povie Marianovi, že nechce, aby sa Ana Leticia priblížila k Marcelovi, pretože je vinná za to, že poslala niekoho, aby zabil muža, ktorého údajne miluje. Ana Leticia predstiera, že je nevinná a povie jej, nech nezabúda, že Marcelo je stále jej manžel. Ana Leticia urobí Marianovi scénu a vyčíta mu, že jej nevenuje pozornosť, pretože sa stará o Anu Lauru a Anu Luciu. Mariano odpovie, že Ana Laura a Ramiro zmizli a to je dôležité. Mariano je sklamaný z Claudie tak, ako aj z Any Leticie. Tá zo žiarlivosti neľútostne zabije Claudiu. Ana Laura zabije Valentina, aby zachránila Ramirovi život. Na šťastie Remedios a Any Lucie, je Marcelo v poriadku a zostali mu Santiagove spomienky, takže miluje Remedios, ako matku a Ana Lucia je ženou jeho života.
Hrajú A. Boyerová, S. Rulli, D. Zepeda, R. Fumazoni, B. Guerraová, S. Dosamantesová
Rok výroby 2016
Krajina Mexiko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 20:00

Americký ostreľovač

film Dajto 20:15

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Neočakávaná cesta

Dobrodružný film USA (2012). Prvá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena prináša príbeh z bájnej Stredozeme, ktorý sa odohral šesťdesiat rokov pred udalosťami opísanými v trilógii…
film JOJ Plus 8.4. o 20:30

Pán prsteňov: Dve veže

film HBO 11.4. o 20:00

Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa

film HBO 7.4. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.