Vražedné čísla VI (6)

seriál
Krimiseriál USA (2009). Blízko vojenskej základne blesk zasiahne ženu. Údajne jej smrť spôsobilo UFO. Do vyšetrovania sa nečakane zapojí aj excentrický Floyd Mayborne s utajovanými informáciami, ktorý prichádza priamo z Pentagonu. Postupne vyjde najavo, že UFO na oblohe je vojenská zbraň, vyvíjaná spoločnosťou Neox, ktorá uzavrela kontrakt s vládou. Zbrane sú však nefunkčné a pri testovaní zabili už troch pracovníkov Neoxu. David, ktorého nedávno povýšili, rieši s Donom, ako postupovať ďalej. Alan dá Amite zvláštny darček, ktorým ju víta do rodiny – dedičstvo po Charlieho matke, jeho zosnulej manželke Margaret... Za všetkým hľadaj... čísla! Špeciálny agent FBI Don Eppes osloví svojho geniálneho, matematicky nadaného mladšieho brata Charlesa, aby mu pomohol riešiť široké spektrum komplikovaných kriminálnych prípadov v Los Angeles. Je naozaj možné, aby rovnicami popísaná tabuľa priviedla políciu až k samotnému vrahovi?
Réžia S. Gyllenhaal
Hrajú R. Morrow, D. Krumholtz, J. Hirsch, P. MacNicol, A. Ballard, D. Bruno, N. Rawatová, S. Brownová, L. D. Philips
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 20:00

Americký ostreľovač

film Dajto 20:15

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Neočakávaná cesta

Dobrodružný film USA (2012). Prvá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena prináša príbeh z bájnej Stredozeme, ktorý sa odohral šesťdesiat rokov pred udalosťami opísanými v trilógii…
film JOJ Plus 8.4. o 20:30

Pán prsteňov: Dve veže

film HBO 11.4. o 20:00

Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa

film HBO 7.4. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.