Kosti X (10/22)

seriál
200. epizóda seriálu! Mysteriózny seriál USA (2014). 10. epizóda X. série seriálu Kosti je jeho dvojstou epizódou! Tvorcovia seriálu Kosti oslávili dvojstú epizódu seriálu štýlovo - vzdali ňou poctu majstrovi Alfredovi Hitchcockovi a jej príbeh preladili do hollywoodskeho štýlu 50-tych rokov minulého storočia. Hlavní hrdinovia zmenili svoje povolania - z agenta Bootha je zlodej a z doktorky Brennanovej policajná detektívka, razantne bojujúca proti sexizmu. Ocitneme sa v roku 1950 v Hollywoode. Doktorka Brennanová pracuje ako detektívka losangeleskej polície, ktorá odhodlane a nekompromisne bojuje proti sexismu, zatiaľ čo Booth vymení povolanie agenta FBI za kariéru neslávne známeho zlodeja šperkov, ktorý v sebe skrýva oveľa viac, než sa zdá. Keď však zlodeja Bootha falošne obvinia z vraždy vtedajšej spoločenskej celebrity, muž na opačnej strane zákona musí začať úzko spolupracovať s detektívkou Brennanovou, aby spoločnými silami očistili jeho meno. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete. Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov!
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T. J. Thyne, T. Taylorová, J. Boyd, C. Gallová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 21:50

Na odstrel

film JOJ Plus 22:40

Stíhači Red Tails

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Smaugova pustatina

Dobrodružný film USA (2013). Druhá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena "Hobit alebo Cesta tam a zase späť" režiséra Petera Jacksona, držiteľa ceny Academy Award - Oscara a tvorcu…
film JOJ Plus 15.4. o 20:30

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 18.4. o 20:00

Krstný otec II

film Jednotka 16.4. o 22:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.