Myšlienky vraha VIII (23)

seriál
Bratia Hotchnerovci. Krimiseriál USA (2013). Šéf špeciálneho tímu FBI Aaron Hotchner si chce užiť voľný víkend v New Yorku so synom a priateľkou. Dovolenku mu preruší mladší brat Sean, ktorý ho upozorní na podivné úmrtia. Polícia ich uzavrela ako predávkovanie drogami, ale okolnosti sú viac než podozrivé. Aaron zistí, že obetiam pred smrťou tiekla krv z očí a povolá do New Yorku svoj tím. Sean pracuje v bare, kde sa tolerujú drogy. Keď na diskotéke zomrie šesť užívateľov drogy známej ako PMMA, Spencer Reid všetkým objasní, že predávkovanie touto drogou zničí človeku prirodzenú termoreguláciu a dôjde k prehriatiu organizmu. Ale rovnakým spôsobom zomrel aj manželský pár, ktorý drogy nebral, ale večer vypil fľašu bieleho vína, ktoré pochádzalo zo skladu baru, kde pracuje Sean. Onedlho v aute zabijú dôležitého svedka... Ak chceš chytiť zločinca, musíš myslieť ako on. Elitný tím analytikov FBI skúma spôsob myslenia a správania zločincov. Jeho členovia zostavujú osobnostné profily sériových vrahov a snažia sa preniknúť do ich temných a komplikovaných myslí, aby predišli ďalším vražedným útokom. Kým radoví detektívi pri vyšetrovaní zločinu hľadajú dôkazy a usvedčujúce materiály, experti sa usilujú odhaliť vrahovu osobnosť, vypracovať jeho profil, odhaliť pôsob, akým premýšľa. Sú to lovci, ktorí postupujú zvnútra na povrch, aby postupne zúžili počet podozrivých.
Réžia R. Bailey
Hrajú J. Mantegna, T. Gibson, S. Moore, M. G. Gubler, A. J. Cooková, K. Vangsnessová, J. Tripplehornová
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 20:00

Americký ostreľovač

film Dajto 20:15

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Neočakávaná cesta

Dobrodružný film USA (2012). Prvá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena prináša príbeh z bájnej Stredozeme, ktorý sa odohral šesťdesiat rokov pred udalosťami opísanými v trilógii…
film JOJ Plus 8.4. o 20:30

Pán prsteňov: Dve veže

film HBO 11.4. o 20:00

Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa

film HBO 7.4. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.