Stratené duše V (17/22)

seriál
Mysteriózny seriál USA (2010). Melinda a Eli sa zoznámia s tvorcom komiksov Damonom Weaverom. Damona prenasleduje duch v baloniaku a s lyžiarskou maskou. Keďže duch nerozpráva, nedá sa zistiť, o akého mŕtveho ide a aký osud ho postihol. Skoro sa objasní, že duch ovláda Damonovo telo. On vtedy kreslí obrázky plné nebezpečenstva, ktoré sa čoskoro uskutočnia... Jennifer Love Hewittová ako Melinda vládne neobyčajnou schopnosťou načúvať hlasom mŕtvych. Vie, že jedine ona môže pomôcť dušiam zosnulých ľudí, ktoré nemôžu nájsť pokoj a odísť za večným svetlom. Od duchov, ktorí blúdia medzi nebom a zemou, odovzdáva dôležité správy žijúcim ľuďom.
Réžia I. Sander
Hrajú J. L. Hewittová, D. Conrad, C. Manheimová, J. Kennedy
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 21:50

Na odstrel

film JOJ Plus 22:40

Stíhači Red Tails

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Smaugova pustatina

Dobrodružný film USA (2013). Druhá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena "Hobit alebo Cesta tam a zase späť" režiséra Petera Jacksona, držiteľa ceny Academy Award - Oscara a tvorcu…
film JOJ Plus 15.4. o 20:30

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 18.4. o 20:00

Krstný otec II

film Jednotka 16.4. o 22:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.