Taxi 121

film
Dráma ČR (2016). Triler inšpirovaný skutočnými udalosťami z roku 2014, kedy sériový vrah pripravil o život troch pražských taxikárov. Tragédia sa stala impulzom k nakrúteniu trileru, ktorý rýchlo vtiahne diváka do deja a nechá ho precítiť celú škálu emócií od strachu, cez odvahu, až po nádej. Príbeh je zameraný na jednu z obetí, mladého vodiča Mateja. Jeho posledná jazda zmení navždy život mnohým ľuďom okolo neho. Film poodkryje divákovi nielen možný dôvod, prečo páchateľ vraždil, ale predovšetkým mu ponúkne intenzívny príbeh mladého manželského páru Mateja a Lucie, ktorý sa nevzdá ani vo chvíli, keď už nemá pred sebou prakticky žiadnu budúcnosť .
Réžia D. Pánek
Hrajú F. Tomsa, R. Vojtek, L. Zahradnická, D. Sitek, P. Buchta, S. Prasková, V. Svátková, P. Kocourek
Rok výroby 2016
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný fantazijný film
film HBO 21:50

Na odstrel

film JOJ Plus 22:40

Stíhači Red Tails

film Nova Cinema 20:00

Hobit: Smaugova pustatina

Dobrodružný film USA (2013). Druhá z troch častí filmovej adaptácie románu J.R.R. Tolkiena "Hobit alebo Cesta tam a zase späť" režiséra Petera Jacksona, držiteľa ceny Academy Award - Oscara a tvorcu…
film JOJ Plus 15.4. o 20:30

Pán prsteňov: Návrat kráľa

film HBO 18.4. o 20:00

Krstný otec II

film Jednotka 16.4. o 22:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.