Zámena manželiek

zábava
Ako si poradí skúsená matka Helena v rodine, kde zlyháva hospodárenie s peniazmi aj funkcia hlavy rodiny? A dokáže sa mladá mama Johana postarať o rodinu so štyrmi deťmi a manželom neustále za chrbtom? V ďalšej Zámene manželiek uvidíme rodinu z Ústí nad Labem, ktorú tvorí Helena (31), Štěpán (30), dcéra Sabina (8), syn Daniel (8) a dvojčatá Ela a Mia (14 mesiacov). Na druhej strane sa zoznámime s Johanou (23), Pepom (30) a dcérou Eliškou (4), ktorí žijú v Kosmonosoch. Obe rodiny išli do Zámeny manželiek z rovnakého dôvodu. Trápil ich stereotyp vo vzťahu a chceli zistiť, či si ešte jeden druhého vážia. A hneď v prvých dňoch zistia, že by rozhodne svoje rodiny nemenili. Veľký problém bude mať najmä Štěpán s náhradnou manželkou Johanou. Tá totiž podľa jeho slov absolútne nezvláda chod početnej rodiny, nevie variť a je dokonca lenivá. Štefan je našťastie na maródke, takže môže Johane so všetkým pomáhať. Inak by vraj došlo ku katastrofe. V druhej rodine bude panovať relatívny pokoj, Helena ale bude musieť riešiť absolútny nedostatok financií. Dôjde to až tak ďaleko, že nebudú mať čo jesť a ona bude musieť zo svojho kúpiť aspoň pečivo. Ako to celé dopadne?

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

7 sestier

Triler Fr./Belg./VB/USA (2017).
film Markíza 22:00

Steve Jobs

film JOJ Plus 22:30

Bitka o Sevastopoľ

film Dajto 20:30

Pravdivé lži

Akčná komédia USA (1994). Harry Tasker pracuje pre vládnu agentúru zaoberajúcu sa bojom s medzinárodným nukleárnym terorizmom. Jeho život stále visí na vlásku, Harry ide z prestrelky do prestrelky a…
film JOJ Plus 9.5. o 22:15

Casino Royale

film Prima Cool 6.5. o 20:15

Transformers: Pomsta poražených

film Prima Cool 9.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.