Kobra 11 XI (8/10)

seriál
XI. 8 - Vydaný Semir sa pri kontrole na diaľnici stretáva s kamarátom z detstva Richardom Schumannom. Vzápätí sa odohrá na ceste naháňačka- dvaja muži strieľajú z džípu na všetky strany. Semirovi sa pritom podarí rozbiť už šieste auto za mesiac. Džíp patril majiteľovi nočného klubu Breugelovi, ktorý tvrdí, že mu ho ukradli. Hartmut medzitým zistí, že zbraň, z ktorej muži strieľali, zabila pred dvoma týždňami dievča thajského pôvodu. Richard pozve Semira a Chrisa na večeru. Idú autom za ním, no Richardovo auto nabúra a exploduje. Keď policajti prídu oznámiť Richardovu smrť jeho snúbenici, byt nájdu hore nohami. Ukáže sa, že Richard bol zapletený do drogového biznisu s Breugelom.
Hrajú E. Atalay, G. Burkhard
Rok výroby 2006
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

7 sestier

Triler Fr./Belg./VB/USA (2017).
film Markíza 22:00

Steve Jobs

film JOJ Plus 22:30

Bitka o Sevastopoľ

film Dajto 20:30

Pravdivé lži

Akčná komédia USA (1994). Harry Tasker pracuje pre vládnu agentúru zaoberajúcu sa bojom s medzinárodným nukleárnym terorizmom. Jeho život stále visí na vlásku, Harry ide z prestrelky do prestrelky a…
film JOJ Plus 9.5. o 22:15

Casino Royale

film Prima Cool 6.5. o 20:15

Transformers: Pomsta poražených

film Prima Cool 9.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.