Najhľadanejší (11)

seriál
Nepoddajný. Krimiseriál USA (2020). Policajt z malého mesta tvrdí, že sa stal obeťou rozsiahleho sprisahania. Svoju krvavú pomstu nasmeruje voči ľuďom, ktorí mu zničili kariéru a prispeli k jeho ľudskému a profesijnému pádu. Stane sa vrahom a jeho meno a ocitne na zozname nahľadanejších zločincov krajiny. Špeciálny tím FBI pre sledovanie zločincov na úteku sa pustí do práce a jeho šéf Jess LaCroix na svoje veľké prekvapenie zistí, že mužove obavy boli pravdivé a netrpí paranojou ani bludnými predstavami o vlastnom ohrození. Spin-off seriálu FBI. Prípady špeciálnej jednotky FBI, ktorá pátra po najhľadanejších zločincoch Spojených štátov. Tím, ktorý pracuje ako tajná vládna jednotka, vedie agent Jess LaCroix. Akčný kriminálny seriál sleduje prácu členov špeciálnej jednotky FBI, ktorá pátra po najväčších zločincoch na úteku. Cieľom federálnych agentov je dopadnúť extrémne nebezpečných kriminálnikov, ktorí si vyslúžili svoje miesto na zozname najhľadanejších zločincov Spojených štátov. Tím, ktorý pracuje ako tajná vládna jednotka, vedie agent Jess LaCroix.
Réžia A. Chapple
Hrajú J. McMahon, K. Lutz, R. Sternbergová, K. Castle-Hughesová, Y. Gosselinová, N. Arcand, L. Cardinal, I. Bedardová
Rok výroby 2020
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

7 sestier

Triler Fr./Belg./VB/USA (2017).
film Markíza 22:00

Steve Jobs

film JOJ Plus 22:30

Bitka o Sevastopoľ

film Dajto 20:30

Pravdivé lži

Akčná komédia USA (1994). Harry Tasker pracuje pre vládnu agentúru zaoberajúcu sa bojom s medzinárodným nukleárnym terorizmom. Jeho život stále visí na vlásku, Harry ide z prestrelky do prestrelky a…
film JOJ Plus 9.5. o 22:15

Casino Royale

film Prima Cool 6.5. o 20:15

Transformers: Pomsta poražených

film Prima Cool 9.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.