Myšlienky vraha IX (17)

seriál
Doktor. Krimiseriál USA (2014). Špeciálny tím FBI odlieta do Las Vegas, kde boli v púšti nájdené telá dvoch žien, ktoré boli zabité s odstupom dvoch týždňov. Čo je bizarné, podľa vody v pľúcach sa obe utopili! Voda však poskytne dôležitú stopu. Druhá zavraždená žena Frieda pracovala ako servírka. Kedysi bola závislá na drogách, ale teraz chcela začať nový život. Žena, zabitá pred dvoma týždňami, sa volala René a nájdu ju na záznamoch z kasína, ako kradla drobné. Miestna polícia hovorí týmto zlodejom vyzobávači. Treťou obeťou je však prekvapivo muž, a rovnako ako u ženských tiel, aj u neho zanechali značku 2/10. Spencer Reid poučí kolegov, že ide o značku pre tulákov, ktorá ich varuje pred hroziacim okradnutím neznámym páchateľom. Agenti už majú hotový profil sériového vraha - sociopata, ktorý zabíja tých, o ktorých si myslí, že ho okrádajú. Páchateľ trpí sebaklamom, považuje sa za výnimočného a vedie malú skupinu zlodejov-bezdomovcov. Ak chceš chytiť zločinca, musíš myslieť ako on. Elitný tím analytikov FBI skúma spôsoby myslenia a správania sa zločincov. Jeho členovia zostavujú osobnostné profily sériových vrahov a snažia sa preniknúť do ich temných a komplikovaných myslí, aby predišli ďalším vražedným útokom. Kým radoví detektívi pri vyšetrovaní zločinu hľadajú dôkazy a usvedčujúce materiály, experti sa usilujú odhaliť vrahovu osobnosť, vypracovať jeho profil, odhaliť pôsob, akým premýšľa. Sú to lovci, ktorí postupujú zvnútra na povrch, aby postupne zúžili počet podozrivých.
Réžia R. Lieberman
Hrajú J. Mantegna, T. Gibson, P. Brewsterová, S. Moore, M. G. Gubler, K. Vangsnessová, A. J. Cooková, J. Tripplehornová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

7 sestier

Triler Fr./Belg./VB/USA (2017).
film Markíza 22:00

Steve Jobs

film JOJ Plus 22:30

Bitka o Sevastopoľ

film Dajto 20:30

Pravdivé lži

Akčná komédia USA (1994). Harry Tasker pracuje pre vládnu agentúru zaoberajúcu sa bojom s medzinárodným nukleárnym terorizmom. Jeho život stále visí na vlásku, Harry ide z prestrelky do prestrelky a…
film JOJ Plus 9.5. o 22:15

Casino Royale

film Prima Cool 6.5. o 20:15

Transformers: Pomsta poražených

film Prima Cool 9.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.