Súdna sieň

zábava
Zákusky verzus automaty. SR (2014). Novodobé podnikanie má rôzne podoby. Žiaľ, i také, ktoré nemajú nič spoločné so slušnosťou a charakterom. Aspoň tak to vidí Libuša Hudecová, ktorá je presvedčená o tom, že Ľubomír Adamír sa rozhodol na nej, jej práci a investíciách parazitovať. Bude to rovnako ako ona vidieť aj tento súd? Navrhovateľka Libuša je mama dvoch detí, dcéra má osem rokov, syn šesť. Už päť rokov je rozvedená, a keďže sa nevedela postaviť na nohy, rozhodla sa skúsiť to s podnikaním a chcela by si otvoriť vlastnú výrobňu cukrárenských výrobkov. Odporca Ľubomír mal veľké šťastie, po otcovi zdedil menšiu administratívnu budovu. Našiel investora, dal budovu opraviť a dnes si žije nadmieru luxusne z toho, že tieto priestory prenajíma.
Réžia I. Predmerský
Hrajú J. Penc
Rok výroby 2014
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Buldog

Triler USA/Fr. (1987).
film Dajto 22:35

Expendables: Nezničiteľní 3

film Nova 21:50

Sirota Brooklyn

film HBO 20:50

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Návrat krále

film HBO 3 23.6. o 23:15

Válka o planetu opic

film Prima Cool 27.6. o 23:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.