Operácia Zlomený šíp

film
Elitní vojenskí piloti, major Victor Deakins (John Travolta) a kapitán Riley Hale (Christian Slater) sú na skúšobnom lete s dvoma atómovými raketami pripevnenými na lietadle Stealth. Deakins náhle na svojho kolegu zaútočí a chce obe bomby zhodiť v Národnom parku. Podarí sa mu to, až keď kolegu katapultuje, ale musí sa napokon katapultovať aj on. Nálože nevybuchnú, pretože majú bezpečnostné poistky. Pentagon vyšle na miesto, kde lietadlo havarovalo, tím špecialistov. zistia, že v troskách chýbajú nielen telá pilotov, ale aj rakety. Začína sa operácia s krycím názvom Zlomený šíp (označenie pre stratu atómovej bomby). Všetci si myslia, že vinníkom bol Riley... Vyšetrovatelia síce bomby objavia, ale vzápätí ich zastrelí komando priekupníkov, ktoré vedie Deakins a jeho „zákazník“ Pritchett (Bob Gunton). Deakins sa predajom hlavíc chce totiž finančne zabezpečiť. Riley sa na úteku pred teroristami zoznámi s pracovníčkou národného parku Terry Carmichaelovou (Samantha Mathisová), ktorá mu síce spočiatku neverí, ale napokon sa presvedčí, že Riley je nevinný. Preto sa rozhodne mu pomôcť. Spolu chcú zabrániť priekupníkom zbraní, aby hlavice odviezli. Začína sa boj na život a na smrť. Zvíťazí v ňom spravodlivosť a zmysel pre česť?
Réžia J. Woo
Hrajú J. Travolta, Ch. Slater, S. Mathisová, D. Lindo, F. Whaley, B. Gunton
Rok výroby 1996
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:15

Krotitelé duchů

film Nova Cinema 20:00

Total Recall

film Dajto 20:30

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Návrat krále

film HBO 3 23.6. o 23:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.