Búrlivé víno (85)

seriál
85 Ivan odmieta uveriť tomu, že za všetkým je Slávo, ale verzia polície nepustí. Mirka sa dozvie, že Ingrid zničila Ivana kvôli nej, pretože ju vydieral Tóth. Zisťuje, že Ingrid možno čaká Tóthovo dieťa. Slávo neverí, že by ho Robo dokázal zabiť, no veľmi rýchlo pochopí, že svoje vyhrážky myslí vážne. Robo si myslí, že nemá na výber. Slávo sa pokúša Roba manipulovať cez Lauru, bude však úspešný? Filip má pre Ninu odkaz od Martina, ktorý jej nemohol odovzdať osobne, keďže sa ponáhľal na letisko. U Dolinských stretne len Andrého. André Filipa presvedčí, že je rodinný priateľ a môže odkaz odovzdať jemu. Sľúbi, že ho Nine odovzdá. Dodrží slovo?
Hrajú E. Horváth, N. Pocisková, J. Loj, M. Hilmerová, M. Kramár, H. Krajčiová
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:45

Lovci pokladů

film Nova Cinema 20:00

Vražda na Eigeru

film Nova Cinema 22:35

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23.6. o 23:15

Avatar

film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.