Neželaná nevesta (7)

seriál
7 Esma Sultan chce, aby ju ráno Süreyya okúpala podľa miestnych tradícií, keď by mala nová nevesta pomôcť svojej svokre pri kúpeli v hamane. Predpokladá, že Süreyya to neurobí, ale ona to na jej prekvapenie akceptuje. Süreyya je pripravená urobiť čokoľvek, aby si získala Esmino srdce, no zdá sa, že Esmu nič neobmäkčí. Faruk sa dozvie, že Fikret namieril na Asima zbraň. Esma sa stále nevzdala myšlienky, že Ipek bude jej nevestou a má v úmysle urobiť z Ipek svoju dcéru. Esme nezáleží na tom, či sa Ipek ožení s Farukom alebo Fikretom, a preto požiada Ipek, aby sa vydala za Fikreta. Ipek túto ponuku akceptuje. Táto správa urobí Fikreta náramne šťastným, pretože platonicky miluje Ipek od svojho detstva.
Hrajú Ö. Deniz, A. Enverová, I. Bilginová, S. Bademci, D. Aksüyeková, F. Tanis
Rok výroby 2017
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Buldog

Triler USA/Fr. (1987).
film Dajto 22:35

Expendables: Nezničiteľní 3

film Nova 21:50

Sirota Brooklyn

film HBO 20:50

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Návrat krále

film HBO 3 23.6. o 23:15

Válka o planetu opic

film Prima Cool 27.6. o 23:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.