Čakáš moje dieťa

film
V siedmom mesiaci tehotenstva je Sara Millerová (Katie Savoy) plná očakávaní a vzrušenia, že spolu s manželom Danielom (Billy Armstrong) prešli z mestského života v Los Angeles na vidiecky život v Kentucky. Bez závislosti na vlastnej rodine sa život v meste, kde vyrastal jej manžel, javí ako najlepší spôsob, ako zabezpečiť pre ich očakávané dieťa normálnosť a život v dome - veľmi veľkom dome, ktorý jej manžel zdedil po svojej zosnulej matke. Nový začiatok znamená, že Sara musí znova zložiť advokátsku skúšku, ale nezdá sa jej to také skľučujúce ako hľadanie nových priateľov v malom meste plnom cudzích ľudí. Čoskoro sa spriatelí s Jinou (Penelope Mitchell), pôrodnou asistentkou, ktorá sa stáva nielen jej najbližšou priateľkou, ale dostáva tiež dôveru, aby jej pomáhala pri pôrode. Jina sa nasťahuje k Millerovcom a ako týždne plynú, Sara čoskoro zistí, že jej nová priateľka nie je tou, za ktorú ju považuje - a čo je najhoršie - chce ukradnúť jej dieťa! Tvárou v tvár strate všetkých a všetkého, čo miluje, sa materinské inštinkty Sary nakopnú na plné obrátky, pretože musí zachrániť svoju rodinu pred pazúrmi zákernej pôrodnej asistentky.
Réžia L. Cloustonová
Hrajú K. Savoyová, P. Mitchellová, B. Armstrong, K. McClellanová, N. Leighová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:15

Krotitelé duchů

film Nova Cinema 20:00

Total Recall

film Dajto 20:30

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Návrat krále

film HBO 3 23.6. o 23:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.