Kutyil s.r.o. II (6)

seriál
Anabelin otec Áron (IVAN LETKO) sa usadil v dome Gyönyörüovcov a cíti sa tam veľmi dobre. Tünde (VIKI RÁKOVÁ) má proti jeho prítomnosti veľké výhrady, obviňuje ho z obťažovania. V susednom dome nastane panika, keď Emese (MICHAELA SZÖCSOVÁ) v panike kričí, že v ich izbe je obrovský had. Lacko (ANDY KRAUS), odhodlaný hada zlikvidovať, požiada o radu suseda kňaza (LADISLAV POTMĚŠIL). Jeho rady si však vysvetlí nesprávne a hada sa chystá zničiť pomocou metódy exorcizmu!
Réžia T. Jančo
Hrajú A. Kraus, V. Ráková, Z. Tlučková, M. Szöcsová, M. Šalacha, L. Potměšil, P. Topoľský, I. Letko. Scenár: A. Kraus
Rok výroby 2009
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:45

Lovci pokladů

film Nova Cinema 20:00

Vražda na Eigeru

film Nova Cinema 22:35

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23.6. o 23:15

Avatar

film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.