C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV (10)

seriál
Krimiseriál USA/Kan. (2014). Tím CSI vyšetruje bizarnú smrť muža, ktorého zabili nie raz, ale dokonca dvakrát. Najprv ho totiž dobili do bezvedomia a zaživa pochovali v púšti, ale keď sa mu v noci podarilo vyhrabať zo zeme a nájsť cestu do Vegas, nešťastnou náhodou ho zrazilo rútiace sa auto. Za volantom sedela hysterická slečna Haymondová, ktorá sa nemohla nevenovať riadeniu, lebo práve hľadala svoje milované čipsy. Obeťou je bývalý mafián, gangster a biliardový šampión Jimmy Turelli, ktorého len pred dvoma týždňami prepustili z väzenia. Tím CSI musí vyšetriť, kto ho pred smrteľnou autonehodou doudieral fľašou, dopichal črepinami a zaživa pochoval v púšti. Stopy vedú do prostredia biliardových súťaží, vysokých stávok a prostitúcie, konkrétne do Turelliho biliardového klubu Vegas Rails, kde on sám pracoval ako barman. V období, ktoré Turelli trávil za mrežami, sa o jeho biliardový klub starala Natalie Barrowová, ktorá ho však šikovne využívala ako zásterku pre prevádzku nelegálneho nevestinca a sama robila prostitútku. Výnosný biliardový klub s nelegálnym bordelom nakoniec získal iný biliardový šampión, Calvin Tate. Polícia ho však nájde mŕtveho a kladie si otázku, prečo taký úspešný muž nečakane a bezdôvodne spáchal samovraždu.
Réžia F. Waldeck
Hrajú T. Danson, E. Shueová, G. Eads, J. Foxová, E. Szmanda, R. D. Hall, W. Langham, D. Berman, J. Wellner, E. Harnoisová, M. Vann
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:15

Krotitelé duchů

film Nova Cinema 20:00

Total Recall

film Dajto 20:30

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Návrat krále

film HBO 3 23.6. o 23:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.