C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV (12)

seriál
Krimiseriál USA/Kan. (2014). Mladá Abby Fisherová ako jediná prežila vyvraždenie svojej rodiny pred desiatimi rokmi. Keď sa jej v súčasnosti, pri náhodnom šokujúcom zážitku z lúpežného prepadnutia, zrazu vrátila pamäť, dokáže si akoby zázrakom spomenúť na podrobnosti z dávnej masakry, ktorej bola svedkom ešte ako malé dieťa. Vidí podrobné obrazy z osudnej noci, keď zabili jej sestru, matku aj otca na výlete v horách. Jedno vie naisto, páchateľom nebol jej otec, ktorého polícia označila za vinníka, a ktorý sa po čine údajne sám zastrelil. Skutočný vrah bol bradatý a smrdel petrolejom. A práve táto vôňa jej po rokoch prinavrátila pamäť a vidí záblesky z dávnej hrôzostrašnej noci. Kriminalistka Sara Seidlová tvrdí, že všetky dôkazy pred desiatimi rokmi ukazovali na otca rodiny ako páchateľa. A preto ešte raz otvorí tento dávny uzatvorený prípad, aby s pomocou Abbynej obnovenej pamäte prehodnotila staré dôkazy, odhalila skutočného vraha jej rodiny a očistila meno jej otca.
Réžia P. Conserva
Hrajú T. Danson, E. Shueová, G. Eads, J. Foxová, E. Szmanda, R. D. Hall, W. Langham, D. Berman, J. Wellner, E. Harnoisová, M. Vann
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:15

Krotitelé duchů

film Nova Cinema 20:00

Total Recall

film Dajto 20:30

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Návrat krále

film HBO 3 23.6. o 23:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.