Dedičstvo (16/34)

seriál
Seriál SR (2013). Júlia priviedla k starostovi malého Peťka, syna dedinského kostolníka Karola Kohúta, ktorý pije a mláti ženu. Chce sa oňho postarať, veď dieťa sa nemôže vrátiť do rozvrátenej rodiny. Júlia dohovára jeho matke Zuzane Kohútovej, aby od muža odišla. Andrej odmieta povedať Júlii, na čo si berie úver 50.000 eur. Lucia prezradí Júlii, že je do Martina šialene zamilovaná a má s ním stráviť noc. Polícia oznámi, že zastavuje vyšetrovanie prípadu nezvestnej Kristíny, ktorá si vyšla do lesa na koni a nevrátila sa. Všetci sa musia pripraviť na najhoršie. Karolínka odmieta prijať skutočnosť, že jej mama sa stratila a možno sa už nikdy nevráti. Lydka provokuje Ronalda tak dlho, až obaja skončia v objatí. Potom sa Ronaldo ponáhľa za Marcelou, ale zdrží ho Jana, a keďže je to jeho frajerka, aj s ňou si musí splniť povinnosť. Keď Ronaldo konečne dorazí do hotela za Marcelou, je taký vyšťavený, že pri nej doslova skolabuje. Nový slovenský seriál z prostredia, kde všetci o sebe všetko vedia, a preto je ich život komplikovaný a zároveň krásny. Príbeh americkej Slovenky Júlie Miller, ktorá prichádza do rodnej dediny svojich rodičov, aby si uplatnila nárok na vysnívané dedičstvo.
Réžia A. Vlk, I. Predmerský, R. Bunger
Hrajú Z. Slámková, D. Junas, P. Mattes, K. Guštafíková, J. Maroši, A. Eliáš, A. Achberger, I. Penthorová, D. Laurová, N. Dubovanová, M. Klíma, K. Kubánková, T. Šúrová, D. Gajdoš
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:45

Lovci pokladů

film Nova Cinema 20:00

Vražda na Eigeru

film Nova Cinema 22:35

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23.6. o 23:15

Avatar

film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.