Stroskotanec

film
Chuck Noland (Tom Hanks), systémový inžinier firmy FedEx, má svoj osobný a pracovný život doslova rozvrhnutý na minúty a jeho večne uponáhľaná profesia ho často nečakane odvádza ďaleko od Kelly, ktorú miluje. Chuckov hektický životný štýl sa dramaticky zmení po havárii lietadla, ktorým cestoval. Prežil, ale ocitol sa na najodľahlejšom a najopustenejšom mieste, aké si kedy vedel predstaviť. Zbavený "barličiek" civilizácie i vnútorného pocitu večnej časovej tiesne zisťuje, že k tomu, aby si uchránil holý život je treba najprv si zaistiť vodu, jedlo a aspoň provizórne útočisko. Keď prekoná i to, pochopí, že najväčším nepriateľom mu bude samota. Ale ako sa jej brániť a ako ju prekonať, keď nádej na záchranu je viac než mizivá?
Réžia R. Zemeckis
Hrajú T. Hanks, H. Huntová, N. Searcy, J. Lewisová, G. Blake
Rok výroby 2000
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:45

Lovci pokladů

film Nova Cinema 20:00

Vražda na Eigeru

film Nova Cinema 22:35

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23.6. o 23:15

Avatar

film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.