Vraždy v Brokenwoode II (4/4)

seriál
Krvavý rúž. Krimiseriál N. Zél. (2015). Mestečko Brokenwood navštívi country hviezda Holly Collinsová so svojou kapelou. Vystúpenie si nedá ujsť ani detektív Mike Shepherd, jej veľký obdivovateľ, a vezme so sebou Jareda Morehua. Počas koncertu Holly oznámi, že rozpúšťa kapelu, pretože sa chystá odísť do Nashvillu. Zjavne tým zaskočí všetkých hudobníkov prítomných na pódiu. Ráno nájdu Holly Collinsovú mŕtvu vo vani motelovej izby s elektrickou gitarou v ruke. Na zrkadle je rúžom napísaný odkaz a detektívom je jasné, že ide o vraždu. Všetci členovia sprievodnej kapely sú podozriví, keďže ani neskrývali svoj hnev, že im Holly berie prácu. Detektívi začnú rozpletať osobné vzťahy hudobníkov. Užitočné informácie im prezradia verné fanúšičky Celia a Rayleen. Súčasný partner zavraždenej speváčky Waylon Strings zrazu zmizne a s ním aj jeho 5-ročná dcéra Choosie, ktorú má s huslistkou Lucy. Waylona nájdu v práčovni motela mŕtveho s nožom v hrudníku. Detektív Shepherd musí nájsť nielen malú Choosie a vraha jej otca Waylona, ale aj vraha hviezdnej speváčky country music, Hoolly Collinsovej. Detektíva Mikea Shepherda vyslali do Brokenwoodu pomáhať miestnej polícii s vyšetrovaním zložitých prípadov vrážd. Lenže skúsený Shepherd vyšetruje zločiny nekonvenčným spôsobom, čo v malom mestečku vyvoláva zlú krv. Problémy nastanú, keď má spolupracovať s miestnou strážničkou Kristin Simsovou, ktorá sa, naopak, drží pravidiel a vo svojej práci je presná a efektívna. Hoci sú obaja policajti diametrálne odlišní, snažia sa spolu dobre vychádzať a vytvoria funkčný pracovný vzťah, ktorý prináša skvelé výsledky.
Réžia J. Frizell
Hrajú N. Rea, F. Sutherlandová, N. Sampson, P. H. Taylor, C. S. Iondaová, C. Moy, E. McRaeová, K. Willetts, J. Hoyte, P. Peleton
Rok výroby 2015
Krajina Nový Zéland

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:45

Lovci pokladů

film Nova Cinema 20:00

Vražda na Eigeru

film Nova Cinema 22:35

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23.6. o 23:15

Avatar

film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.