Modrý kód (2)

seriál
Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Vážne zranenie tajných milencov pri riskantnej jazde na bicykli, ktorého svedkom je doktorka Lucie, znamená pre našich doktorov ďalšie komplikácie. Musia nielen zachraňovať pacientov, ale vyriešiť aj záhadu, kto im to vlastne skončil na operačnej sále. Doktor Žák sa musí popasovať so smrťou svojej manželky, no zoberie to za zlý koniec. Vďaka alkoholu takmer stratí novorodeného syna. Mery ho ale padnúť nenechá. Ženu, ktorá skočila z balkónu na sídlisku, sa podarí zachrániť hneď dvakrát. Pretože nie pre každý pokus o samovraždu sa človek rozhodne.
Réžia L. Kodad
Hrajú S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:45

Lovci pokladů

film Nova Cinema 20:00

Vražda na Eigeru

film Nova Cinema 22:35

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23.6. o 23:15

Avatar

film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.