Westworld II (9)

seriál
Poznejte svět bez hranic, který uspokojí všechny vaše touhy. Výkonní producenti Lisa Joyová, Jonathan Nolan a J.J. Abrams přinášejí na HBO tuto temnou odyseu, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu. Ambiciózní a velmi nápaditý dramatický seriál Westworld povyšuje představu o dobrodružství a hledání vzrušujících zážitků na zcela novou, nebezpečnou úroveň. Ve futuristickém zábavním parku známém jako Westworld se skupina robotických "hostitelů" odchýlí od pečlivě naplánovaných scénářů vypracovaných jejich programátory a začne vykazovat znepokojivé vzorce abnormálního chování. Seriál je inspirovaný stejnojmenným celovečerním filmem z roku 1973, který napsal a režíroval Michael Crichton (Jurský park).
Hrajú E. R. Woodová, T. Newtonová, E. Harris, J. Wright, J. Marsden
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hlava Medúzy (5)

Kráľovné krásy. Krimiseriál ČR (2020). Detektívi brnianskej kriminálnej polície vyšetrujú prípad otravy, ktorá viedla k smrti jednej zo súťažiacich na prehliadke kráľovien krásy. Na generálnej skúške…
seriál JOJ 23:10

Podfukári 2

film Markíza 20:30

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

film Nova Cinema 20:00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Dobrodružný film USA (2001).
film Dajto 6.8. o 20:30

Troja

film Nova Cinema 7.8. o 20:00

Hlava Medúzy (5)

seriál JOJ 3.8. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.