Bílý lotos (2)

seriál
Bílý lotos, šestidílná satirická minisérie HBO z dílny Mikea Whitea („Mé nové Já“ z produkce HBO), se odehrává v luxusním havajském letovisku. Seriál, jehož protagonisty jsou Murray Bartlett, Connie Brittonová, Jennifer Coolidgeová, Alexandra Daddariová, Fred Hechinger, Jake Lacy, Brittany O‘Gradyová, Natasha Rothwellová, Sydney Sweeneyová a Steve Zahn, sleduje pestrou škálu hotelových hostů během jejich týdenní odpočinkové a omlazující dovolené v ráji. S každým dalším dnem však vychází najevo, že tito zdánlivě dokonalí turisté, usměvaví zaměstnanci hotelu i samotný idylický resort mají i svou temnější stránku.
Réžia M. White
Hrajú M. Bartlett, C. Brittonová, J. Coolidgeová, A. Daddariová, F. Hechinger
Rok výroby 2021
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hlava Medúzy (5)

Kráľovné krásy. Krimiseriál ČR (2020). Detektívi brnianskej kriminálnej polície vyšetrujú prípad otravy, ktorá viedla k smrti jednej zo súťažiacich na prehliadke kráľovien krásy. Na generálnej skúške…
seriál JOJ 23:10

Podfukári 2

film Markíza 20:30

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

film Nova Cinema 20:00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Dobrodružný film USA (2001).
film Dajto 6.8. o 20:30

Troja

film Nova Cinema 7.8. o 20:00

Hlava Medúzy (5)

seriál JOJ 3.8. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.