9-1-1: Texas II (4)

seriál
Priatelia s výhodami. Akčný seriál USA (2021). Záchranný tím privolajú na svadbu, ktorá sa končí katastrofou. Bývalí manželia Owen a Gwen sa snažia definovať svoj nový vzťah. Grace musí pomôcť domine a jej klientovi. Záchranári zasahujú na svadobnej oslave, kde došlo k hromadnej otrave jedlom. Dôsledky následného chaosu a paniky si odnesú hlavne ženích s nevestou. Owen sa teší, že obnovil vzťah so svojou bývalou manželkou, pričom Gwyneth sama netuší, aké sú jeho zámery a kam tento experiment smeruje. Veliteľov syn T.K. Strand vyčíta Carlosovi Reyesovi, že ho odmieta predstaviť svojim rodičom. Na všeobecné prekvapenie Marjan navštívi jej snúbenec, ktorý pricestoval do Austinu len kvôli nej. Owen si uvedomuje, že Gwyneth stále miluje, a žiada ju, aby si ho znovu vzala. Gwyneth vyzve Owena, aby jej objasnil svoje zámery, ale nakoniec mu sama prináša novinu, ktorá mu zmení život - je tehotná. Spin-off seriálu 9–1–1 nás zavedie medzi hasičov v Texase. Newyorský hasič Owen Strand sa musel so synom presťahovať do Austinu v Texase, aby tu vybudoval novú hasičskú stanicu a zachraňoval ľudské životy. Zároveň sa snaží vyriešiť svoje osobné problémy a znovu nájsť životnú rovnováhu.
Réžia Sanaa Hamriová
Hrajú Rob Lowe, Ronen Rubinstein, Gina Torresová, Lisa Edelsteinová, Jim Parrack, Sierra Aylina McClainová, Rafael Silva, Natacha Karamová, Brian Michael Smith, Julian Works, Briana Bakerová, Billy Burke
Rok výroby 2021
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers: Zánik

Akčný film USA (2014).
film Dajto 20:30

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

film Nova Cinema 20:00

Pláž

film HBO 21:55

Transformers: Zánik

Akčný film USA (2014).
film Dajto 27.7. o 20:30

Ponorka

film ČT 2 31.7. o 20:00

Captain America: Občianska vojna

film JOJ 31.7. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.