Dr. House VIII (9)

seriál
V zdraví a chorobe. Seriál USA (2011). House lieči pacienta, ktorý má príznaky Alzheimerovej choroby a začal zvracať krv. House sa s Foremanom nemôžu dohodnúť na diagnóze. Komunikácia s pacientom je vzhľadom na jeho ochorenie obmedzená na minimum, a ani jeho manželka nedokáže lekárom pomôcť. Žena dovedie do nemocnice manžela, ktorý má Alzheimera a zároveň aj mnohé iné príznaky, takže jeho diagnóza je otázna. Lekárov prekvapuje odhodlanie a dojímavá starostlivosť jeho manželky, ktorá zanechala zamestnanie a celý čas sa venuje len manželovi. Blíži sa deň, kedy majú Houseovi sňať monitorovací náramok a záleží len na Formenovi, či sa tak stane. Ten si svoju úlohu vychutnáva a drží Housea do poslednej chvíle v napätí. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia G. Yaitanes
Hrajú H. Laurie, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, L. Edelsteinová, J. Morrisonová, P. Jacobson, O. Annableová
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Avengers: Age of Ultron

Akční fantasy film USA (2015). Šestice komiksových superhrdinů ve složení Hulk, Kapitán Amerika, Iron Man, Thor, Hawkeye a Black Widow se tentokrát utká s robotem Ultronem. Ten byl vyvinut, aby…
film Nova Cinema 20:00

Krvavé zjavenie

film JOJ Plus 22:30

Online otrokyňa

film Markíza 20:30

Transformers: Zánik

Akčný film USA (2014).
film Dajto 27.7. o 20:30

Ponorka

film ČT 2 31.7. o 20:00

Captain America: Občianska vojna

film JOJ 31.7. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.